Sala gimnastyczna przy II LO nie w 2014 roku

Rada powiatu nie przewidziała w przyszłorocznym budżecie środków na budowę sali gimnastycznej przy II LO, choć jeszcze niedawno starosta, w odpowiedzi na interpelację Artura Wierzbickiego, deklarował na to milion zł.

 

Radni powiatowi szczegółowo analizowali dziś założenia budżetu na 2014 rok. Radnego Artura Wierzbickiego zainteresowało, dlaczego w budżecie nie uwzględniono środków na budowę sali gimnastycznej szkoły przy ul. Wyszyńskiego. – Dwa miesiące temu w odpowiedzi na moją interpelację napisano, że powiat planuje przeznaczyć na to milion złotych – zwrócił się do starosty.

- reklama -

 

Jak się okazuje, powiat nie zaniechał inwestycji, niemniej jednak nie przewiduje jej w najbliższym czasie. – W 2014 roku powstanie jedynie dokumentacja. Sama realizacja to kwestia przyszłych lat – zapowiedział Adam Hajduk.

 

Paweł Strzelczyk 

 

—————————————–

 

zobacz także:

 

Milion na salę gimnastyczną przy II LO do 2015 roku

Władze powiatu przewidziały wydatek okrągłego miliona na dobudowę sali gimnastycznej na tyłach liceum przy Wyszyńskiego. Tak  tłumaczą, dlaczego szkoła od tyłu wygląda jak kadr z pierwszych odcinków serialu "Dom".

 

 

PRL-owski design II LO. Starosta odpowiada radnemu

– Piękny z przodu, szpetny z tyłu – w taki sposób Artur Wierzbicki zwracał uwagę władz powiatowych na niedokończony remont gmachu drugiego ogólniaka. Poniżej publikujemy odpowiedź starosty na interwencję radnego

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Hajduczkowi nosek też rośnie od kłamania… Mówienie, że coś się zrobi w przyszłości = mydlenie oczu. Starostą za trzymanie na szpitalnym stolcu Rudnika już nie będzie więc po za to bicie pjany?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here