Nieprzyjemny, świąteczny krajobraz w Raciborzu [ZDJĘCIA]

5

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się ze śniegiem. W tym roku znów go zabrakło. Idący do kościoła ludzie mogli natomiast oglądać przepełnione kosze i śmieci walające się po ulicach. Oto kolejne skutki rewolucji śmieciowej>>

Spółka PUK, która wygrała przetarg na wywóz śmieci w Raciborzu, najwyraźniej przed świętami zapomniała opróżnić kosze. Pojemniki na odpady w świąteczny poranek były przepełnione, a wokół nich porozrzucane były worki z butelkami, kartony i inne śmieci. Wiejący wiatr spowodował, że te, na które zabrakło miejsca w koszach, zaczęły walać się po ulicach miasta i po osiedlowych podwórkach.

- reklama -

 

 

Zdjęcia znajdujące się w galerii zdjęć zostały wykonane
w świąteczny poranek na ulicy Łąkowej, Różyckiego,
Waryńskiego, Rudzkiej, Stalmacha. Zobacz więcej zdjęć>>
Oby takie widoki nie stały się świąteczną tradycją.
 

 

/Paulina Krupińska/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. [b]Nakło nad Notecią – [url=http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/naklo-czyli-wzor-do-nasladowania,55172.html]czyli wzór do naśladowania – czytać tutaj[/url] [/b][url=http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/naklo-czyli-wzor-do-nasladowania,55172.html]http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/naklo-czyli-wzor-do-nasladowania,55172.html[/url]

  2. Proszę nie narzekać, nie jest tak źle. W tym roku zabrakło sniegu, ale za to mamy pieknie przystrojone drzewka na osiedlach. Wiem co mówię bo tuż pod moim balkonem, na drzewie powiewa od poniedziałku para worków jednorazowych na zkupy Swoista atrakcja optyczno-dźwiękowa. Co prawda choinki to nie przypomina, ale za to „pięknie” szeleści przy kazdym podmuchu. I w ten sposób człowiek dogonił Pana Boga, który dał drzewom liscie aby szumiały. Teraz też szumi.
    A tak na marginesie. Moze magistrat zacząłby szumieć w sprawie śmieci. Pierwsze dwa miesiace rewolucji śmieciowej panował bałagan a teraz w swieta mamy powtórkę z rozrywki. Moze warto powiedzieć BASTA!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here