Wyjątkowy, świąteczny nastrój w kościele WNMP w Raciborzu

Młodzieżowa Orkiestra RCK, Olga Prochazkowa i Franciszek Šmid, a także zespół Perspektywa Okolicy z Grzegorzem Zimałką na czele wystąpili w sobotni wieczór w kościele WNMP w Raciborzu (zdjęcia>>).

W sobotni wieczór w Kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Raciborskiego Centrum Kultury. – Kolejny raz spotykamy się z Państwem w raciborskich świątyniach. To zawsze wyjątkowe wydarzenie. Nasi młodzi muzycy przygotowują specjalny świąteczny repertuar – mówiła Janina Wystub, dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury. Obecnych powitała również, obecna na koncercie wiceprezydent Ludmiła Nowacka, która złożyła również publiczności życzenia noworoczne.

- reklama -

 

 

 
 

 

W kościele farnym wystąpili także zaprzyjaźnieni z Raciborzem czescy artyści Olga Prochazkowa i Franciszek Šmid, a także zespół „Perspektywa Okolicy” z Grzegorzem Zimałką na czele, który niedawno koncertował dla publiczności Raciborskiego Centrum Kultury. W programie znalazły się utwory bożonarodzeniowe, kolędy polskie i anglosaskie, poezja śpiewana.

 

/p/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here