Konkurs: wygraj zaproszenie na występ Bałtroczyka – rozstrz

Występ znanego i lubianego kabareciarza, Piotra Bałtroczyka odbędzie się 7 stycznia. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia VIP na to wydarzenie. Aby je wygrać należy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie.

Piotr Bałtroczyk będzie gościem spółki Eventus, współpracującej z dystrybutorem wysokiej klasy naczyń kuchennych, firmą Eco-Vital. Uczestnicy eventu, którzy bilety na spotkanie z kabareciarzem mogą m.in. wygrać w konkursie-zdrapce, będą mieli także możliwość udziału w profesjonalnych warsztatach kulinarnych. W trakcie tych warsztatów prelegenci wyjaśnią w jaki sposób przygotowywać posiłki, aby zachowały one swoje wartości odżywcze, a także były smaczne i urozmaicone. W ten sposób firmy Eventus i Eco-Vital promują zdrowy tryb życia oraz prawidłowe nawyki żywieniowe, tak istotne w zachowaniu dobrego zdrowia przez długie lata.

- reklama -

 

Impreza organizowana przez Eventus, a sponsorowana przez firmę Eco-Vital, jest również świetną okazją do uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym, za które w innych okolicznościach przyszłoby nam zapłacić duże pieniądze. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość poznania wielu interesujących przepisów i porad kulinarnych poprawiających jakość oraz walory smakowe posiłków. Z pewnością spędzą także miłe chwile śmiejąc się podczas skeczy, które zaprezentuje Piotr Bałtroczyk. Serdecznie zapraszamy.

 

Występ Piotra Bałtroczyka będzie można obejrzeć w Zespole Szkół Sportowych w Radlinie, 7 stycznia o godzinie 20.00.

 

 

 

KONKURS:

Mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia VIP na wydarzenie. Aby wygrać jedno z nich należy odpowiedzieć na  pytanie:  jak nazywa się serial, w którym Piotr Bałtroczyk wciela się w rolę Johna McPershona? Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] do dnia 2 stycznia. W tytule wiadomości należy wpisać "Bałtroczyk", a w treści maila podać swoje imię i nazwisko.

 

 

Zwycięzcy:

Katarzyna Karpińska

Iwona Gawryluk

Joanna Duchnik

 

Wejściówki są do obioru w siedzibie redakcji portalu raciborz.com.pl przy ul. Klasztornej 12 (róg Klasztornej i Ogrodowej) do dnia 7 stycznia w godzinach 8.00 – 16.00.

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here