Budynek A i budynek B. I bądź tu mądry

Po remoncie przed siedzibą starostwa powiatowego pojawiło się oznakowanie kierujące petentów do poszczególnych budynków urzędu przy Okrzei. Problem w tym, że nie ma żadnej informacji, co gdzie się znajduje.

 

- reklama -

 

 

Drogowskazy kierują do budynku A i B. Co jest w tych budynkach, trzeba zgadywać. Ktoś, kto nieczęsto gości w urzędzie, musi domyślać się, gdzie iść np. do wydziału komunikacji. Co ciekawe, tuż za tablicą kierującą do A i B znajduje się drogowskaz pokazujący w którym kierunku trzeba się udać, by dojść do zaprzyjaźnionego urzędu za granicą. Podano nawet odległość w kilometrach.

Mamy więc sytuację, w której stojąc przed starostwem wiemy, że do siedziby władz Komsomolska na Ukrainie jest 1120 km. Gdzie natomiast urzęduje starosta, lub gdzie wydadzą nam dowód rejestracyjny, trzeba trochę pobłądzić.

 

/ps/

 

 ———————————————–

 

zobacz także:

 

Czytelnicy piszą: jarmarki ofert pracy to pic na wodę!

– Chodzi im tylko o to, żeby wykreślić jak najwięcej osób z listy bezrobotnych. Żeby poprawić statystykę – podsumowuje organizowane przez PUP Jarmarki Ofert Pracy Czytelnik. Dyrekcja pośredniaka odpowiada na zarzuty.

 

 

Superokazja na oszczędności czy zwykłe naciąganie?

– Pojawiła się u mnie w mieszkaniu pani domagająca się okazania rachunków za prąd i usilnie namawiająca mnie na zmianę umowy o dostarczaniu elektryczności na bardziej opłacalnych warunkach – pisze do redakcji czytelnik.

 

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Bo urzad jest dla inteligentow. A ci nie pokażą po sobie ze czegos nie rozumieją. Oczywiscie ze idę do A, a tam sie dowiem co w nim sie znajduje, proste logiczne inteligentne. A barany niech sie dziwią…

  2. Na stronie urzędu lub jak się do nich dzwoni, często słyszy się informację, że proszę podejść do budynku A lub B. I to wystarczy. Gorzej było, jak nie były one oznaczone z zewnątrz – wtedy trzeba było biegać. Ale w sumie – dzieli je odległość 10 metrów – przejście się z jednego obiektu do drugiego nie kosztuje więc zbyt wiele.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here