Uczciwych nie brakuje. Meżczyzna oddał znaleziony portfel

5

O dużym szczęściu może mówić właściciel portfela, który zgubił go na parkingu przy ulicy Kolejowej w Raciborzu.

23-letni mieszkaniec Rybnika znalazł na parkingu przy ul. Kolejowej w Raciborzu portfel. Właściciel zagubionego portfela miał wiele szczęścia – mężczyzna oddał portfel na policję. – Dzięki wzorowej postawie i uczciwości 23-latka portfel trafił do właściciela, który odzyskał całą zawartość i nie poniósł żadnej straty – informuje asp. Mirosław Szymański z KPP Racibórz.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Sprawcą kolizji na Żorskiej mógł być policjant

Pojazd, którym spowodowano kolizję był zarejestrowany na policjanta. Sprawą zajmie się Komenda Wojewódzka Policji.

Wielki pożar hali produkcyjnej w Krzanowicach

Wyczerpująca akcja gaszenia i dogaszania pożaru hali produkcyjnej w Krzanowicach trwała niemalże 10 godzin.

Kompletnie pijana matka spacerowała z małym synkiem w wózku

Ponad 3 promile alkoholu miała 40-letnia kobieta, która opiekowała się swoim rocznym synem. O pijanej matce spacerującej ulicami Raciborza z dzieckiem policjanci zostali zaalarmowani przez anonimowego rozmówcę.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Takich uczciwych nie brakóje, a nikt o nich nie pisze. Dla pszykładu Ja. Tesz onegdaj znalazłę portwel, po czym pszesłałem właścicielowi na adres z dowodu. Zaczymałem dla Siebie tylko pieniondze. Jako repompęsate za koszty poniesione na pszesyłke pocztowom i fatyge.

  2. Zapomniałeś jeszcze o kartach kredytowych, które zatrzymałeś na pamiątkę? Dzisiaj trochę tego żałuję, że je zastrzegłem, bo widzę że ci te dwa tysie z portfela nie wystarczyły na koopetytora z ortografii. Podaj swój adres abym mógł przesłac ci następne wyrazy wdzięczności. Raz kozie śmierć! Zainwestuję w twoja edukację.

  3. Co się czepiacie gościa? Czy pisał, że zatrzymał karty i dokumenty? Wspomina tylko o pieniądzach. A może tych pieniędzy było w portfelu tylko na kopertę i znaczek, żeby odesłać? Zresztą, ten wpis to po mojemu (dość kiepski zresztą) żart i prowokacja internetowego trolla, a błędy popełnione celowo.

  4. Dzięki, że nas oswieciłeś! Jednak teraz napiszę o czymś miłym. Gdzieś w stanie wojennym, byłem w Opolu załatwiać jakieś sprawy. Po powrocie do domu stwierdziłem, że posiałem gdzieś dowód osobisty. Za okładką miałem schowane kilka tysiecy ówczesnych złotych (nizbyt dużo, ale i nie mało). Przez kilka dni nic się nie działo. Pewnego ranka dzwonek do drzwi. Za drzwiami stał miły pan w srednim wieku i poinformował mnie, że zgubiłem coś w jego sklepie, po czym mnie przeprosił, że nie wysłał tego pocztą, ale wybierał się w te strony więć postanowił przywieźć mi dokumenty osobiście. Za okładką była cała kwota. Oczywiście o nagrodzie nie chciał słyszeć… To nie jest bajka. Tak było.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here