Konkurs: wygraj podwójne zaproszenie co Cyrku Arena! – rozst

2

Do rozdania mamy trzy podwójne wejściówki do Cyrku Arena. Artyści wystąpią w Raciborzu w sobotę, 15 marca.

Cyrk Arena w nowym sezonie 2014 prezentuje wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez włoską renomowaną firmę Scola Teloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy,  najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez  cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających widzów.

- reklama -

Cyrk Arena jest jedynym cyrkiem w Polsce, w którym można podziwiać piękny pokaz dzikich kotów. Lwy można zobaczyć tylko w Cyrku Arena. Tegoroczny program stworzony został z myślą o każdym: dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z pięciu krajów – Czeczeni, Rosji, Ukrainy, Czech i Polski.

 

 

 

Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim:  Ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie, żonglerkę, pokaz stójkarski, hula-hop oraz jedyne w Polsce PERSZE- akrobacje na stalowych masztach. Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt.

Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje Tomas Ringel z Czech, ponadto zobaczymy:  wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy Andaluzja, który przy wskazówkach dyrektora cyrku Mirosława Złotorowicza zaprezentuje nam piękny pokaz.

Widowisko trwa ponad 120 minut, o dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają nasi Clowni z Ukrainy. Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Cyrk odwiedzi w całym sezonie około 200 miast by jak największej ilości osób przedstawić niesamowity spektakl.

 

 
 

 

KONKURS:
Chcesz wygrać jedną z trzech podwójnych wejściówek do Cyrku Arena? Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie: Kiedy ostatnio Cyrk Arena gościł w Raciborzu? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Cyrk Arena", a w treści podać swoje imię i nazwisko.

Nagrodę będzie można odebrać w kasie Cyrku, bezpośrednio przed występem. Rozstrzygnięcie konkursu 14 marca o godz. 9.00.

 

Zwycięzcy: Katarzyna Borek, Dawid Arendarski, Adrian Łowicki.

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje grono redakcyjne. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

 

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Piękne zdjęcia i zwierzęta. Niektórzy nie wiedzą, że zwierzęta w cyrku są tresowane profesjonalnie – krążą opinie, że są godzone i bite, a to nieprawda! Już się raciborzanie skrzyknęli, żeby protestować w tej sprawie i chcą jakieś petycje pisać. Ludzie, wyluzujcie. Zwierzęta w cyrku SĄ szczęśliwe!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here