Przedszkolaki pochwaliły się swoją wiedzą o Raciborzu

2

Już po raz 10. w Przedszkolu nr 24 odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Wiedzy o Raciborzu pt. "Racibórz moje miasto".

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o Raciborzu wśród przedszkolaków i kultywowanie tradycji regionu. W tegorocznym spotkaniu wzięły udział dzieci z przedszkoli nr: 3, 11, 12, 14, 16, 17, 24, 26.

- reklama -

Dzieci odpowiadały na pytania, układały puzzle, kolorowały herb Raciborza oraz nawlekały koraliki na czas. Przedstawiły wcześniej przygotowane prezentacje w formie piosenek, wierszy i prac plastycznych. Wszystkie przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą o rodzinnym miejscu zamieszkania.

Zmaganiom przyglądali się zaproszeni goście: wiceprezydent Ludmiła Nowacka, pani Aleksandra Orłowska oraz dyrektor P24 Róża Burek. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom, książeczkę i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że udział w przeglądzie oprócz poszerzenia wiedzy o historii i współczesności Raciborza jest dla dzieci i pań miłym i przyjemnym wydarzeniem.

 

 

 
 
 
 
 

 

 

Katarzyna Świerczek
Teresa Fijałkowska

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego Z Przedszkola Nr 14 Ze Slonecznej We Wszystkim Biora Udzial Jedne I Te Same Dzieci ,jakiekolwiek Konkursy,wystepy Usc To Ciagle Te Same Dzieci [oczywiscie Dzieci Pedagogów] A Podkreslam Ze W Tym Przedszkolu Sa Duzo Fajniejsze I Madrzejsze Dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here