S. Borowik: To chyba najgorszy bank na świecie

11

– Nie ma chyba w Polsce szpetniejszej siedziby banku niż ING Bank Śląski przy pl. Jagiełły – oburza się radny.

 

- reklama -

Na kwietniowym posiedzeniu miejskiej komisji budżetu radny nie krył dezaprobaty estetyką siedziby banku. – W tym trójkącie jest ładnie odremontowany DPS, nowy skwer im. Notburgi. Tylko na jednej ścianie jest szpetnie. Nie może być tak, że z elewacji można jeszcze wyciągać kule z 1945 roku, straszą drewniane odrapane okna. Gdyby rozpisać konkurs, zająłby ostatnie miejsce na najmniej estetyczny bank. Przecież to bogata instytucja, mają pieniądze na remont – mówił. Borowik zadał sobie trud i przekopał internet w poszukiwaniu mniej ładnego banku. Nadaremno. Stąd zwrócił się z prośbą do prezydenta, by ten – choć pole manewru ma w tej materii ma niewielkie – wpłynął jakoś na instytucję by podjęła czynności zmierzające do poprawy estetyki.

 

Zdaniem prezydenta cała sprawa rozbija się o to, że bank poszukuje innej, mniejszej siedziby, stąd z obecnie zajmowanym budynkiem nie wiąże przyszłości. Niemniej jednak obiecał wystosować pismo do centrali banku z zapytaniem co można w tej sprawie zrobić.

 

Czy radny ma rację? Przekonaj się oglądając zdjęcia w galerii .

 

Paweł Strzelczyk

 

 ———————————————————-

 

zobacz także:

 

Sejm wygląda jak cyrk…

…jest okrągły, a posłowie nie rozumieją potrzeb zwykłych ludzi – burzy się Stanisław Borowik. Chodzi o dokładanie samorządom zadań za którymi nie idą pieniądze oraz społeczny sprzeciw w tej sprawie.

 

- reklama -

11 KOMENTARZE

 1. nie wiem co jest gorsze ten budynek i jego straszacy wizerunek czy raczej najgorsza rada na swiecie
  co duperelami sie zajmuje
  ręka rękę myje
  noga nogę wspiera
  jednak kto tu w końcu znowu nową
  znajdzie radę i ruszy miastoi i pokręci glową

 2. A ja uważam że bank wygląda dostojnie i solidnie. Pan radny przesadza.Natomiast co bym miał do banku to mają bardzo niskie oprocentowanie wkładów w stosunku do oprocentowania kredytów.

 3. Borowik ma rację jestem mieszkańcem pl.Jagiełły mam mieszkanie w zasobach Wsp.Mieszkaniowej i ze skromnego budżetu remontowego potrafiliśmy uchwalić aby remontować kamienice na pl. Jagiełły, aby nasza kamienica estetycznie wyglądała i cieszyła ludzkie oko.Jak patrzę z balkonu na ING BSK to faktycznie jest obrazem nędzy i rozpaczy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here