Zespół The Gate zaprezentował swój pierwszy teledysk [WIDEO]

4

Muzycy z Raciborza teledysk do piosenki "Breaking News" nagrali sami. Jest to zapowiedź ich debiutanckiej płyty.

Zespół The Gate powstał w październiku 2012 roku. – Mamy ambitne podejście do tworzenia, zarówno pod względem brzmieniowym, tekstowym, jak i kompozycyjnym; jest to mieszanka rock'n'rolla i rock'a progesywnego, pojawiają się elementy jazzu, bluesa i muzyki klasycznej. Nasze inspiracje artystyczne są szerokie jak uśmiech Julii Roberts – mówią sami o sobie. Zespół tworzą Maciej Hanusek, Maciej Dąbrowski oraz Jakub Dąbrowski. Niedawno grupę opuścił Jakub Tul.

- reklama -

 

Zadebiutowli koncertem w pubie Koniec Świata. Teraz zaprezentowali światu swój pierwszy teledysk. Jego internetowa premiera odbyła się 7 czerwca. Zdjęcia oraz montaż są efektem ciężkiem pracy muzyków. – Klip został zrobiony w stu procentach przez nas samych. Jest małą zapowiedzią naszej płyty, którą nagrywamy w połowie sierpnia – zapowiadają.

 

 

 

/p/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Spoko teledysk, ale bardziej podziwiam co innego – to, że ludziom jak naprawdę im zalezy, to pieniądze albo ich brak, wcale nie stoi na przeszkodzie. Zrobili samodzielnie, a więc pewnie niskobudżetowo, fajny klip, który wcale nie odstaje od innych, a w dodatku świadczy o ich determinacji i zacięciu!

  2. Zajmuję się muzyką od wielu lat i obracam sie w różnych gatunkach muzycznych.
    Widzę w was potencjał, który musi być okupiony ciężką pracą aby „z tej mąki mógł powstać dobry chlebek”, ale jest w was coś ciekawego. Jeśli mogę coś doradzić, to nie śpieszcie się z montowaniem klipów a skupcie się na tym, żeby w miarę możliwości jak najwięcej koncertować i tworzyć własny materiał.
    Z zainteresowaniem będę was dalej obserwował:)
    Powodzonka.
    P.S. pokora i determinacja są przepustką do osiągnięcia celu!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here