Konkurs: wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Burza”!

0

Spektakl będzie można obejrzeć 24 października w Raciborskim Centrum Kultury.

W piątek, 24 października o godz. 19.00 w Raciborskim Centrum Kultury zostanie wystawiony spektakl "Burza" w reżyserii Igora Gorzkowskiego. Wstęp: 20 zł.

- reklama -

W przedstawieniu zobaczymy mistrzowską obsadę. Główną rolę gra Henryk Talar, aktor do niedawna związany w Teatrem Narodowym w Warszawie, laureat nagrody im. Boya-Żeleńskiego. W pozostałych rolach widzowie zobaczą Bartłomieja Bobrowskiego (nagrodzonego, za kreację Ariela statuetką Feliksa Warszawskiego 2013), Mateusza Rusina, Wiktora Korzeniewskiego oraz Marię Pawłowską.

 

 

 

KONKURS:

Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl "Burza" w Raciborskim Centrum Kultury należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto jest autorem dramatu "Burza"? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Burza", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 23 października o godz. 10.00. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury. Zwycięzca za zaproszenie będzie musiał w kasie RCK uiścić opłatę – 1 zł od osoby.

 

Zwycięzca:

Iwona Fajger- Grochowska

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here