Rady na ból kręgosłupa. Magister Łukasz Chomicki radzi

Bóle kręgosłupa są chorobą XXI wieku, choroba ta dotyka osoby starsze, w średnim wieku ale coraz częściej osoby młode.

 

- reklama -

 

 

Aby ustrzec się przed bólami, bądź zmniejszyć ich ryzyko powinniśmy poprawić swoją postawę stojącą jak i siedzącą. Siedząc powinniśmy mieć złączone łopatki a klatkę piersiowa „wypchniętą” w przód, głowa powinna być „nad tułowiem” ( unikamy wychylenia głowy w przód- prowadzi to do migren i drętwienia rąk).  Unikamy opierania się o oparcie, powinniśmy odcinek lędźwiowy „wypchać” w stronę brzucha. W pozycji stojąc postępujemy podobnie jak w pozycji siedząc. Pamiętajmy,  im bardziej się wyprostujemy tym lepiej dla naszego kręgosłupa. Po więcej informacji zapraszam do Ośrodka Rehabilitacji AKSON w Raciborzu ul. Kolejowa 19. Rejestracja pod nr tel. 513-574-584. Nasz Ośrodek został nagrodzony jako Najlepszy w Raciborzu w 2014r. Dziękujemy.

Artykuł sponsorowany

Akson rehabilitacja
ul. Kolejowa 19
Racibórz

tel. 513 574 584
www.rehabilitacja-akson.com

 

 —————————————————————

 

zobacz także:

 

Najlepszy Ośrodek Rehabilitacji w Raciborzu

Wg niezależnych badań prowadzonych na terenie powiatu raciborskiego Ośrodek Rehabilitacji AKSON został wytypowany jako najlepiej prosperujący i najbardziej profesjonalna placówka oferująca usługi fizjoterapeutyczne.

 

 

 

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. No dobra, to że trzeba się prostować to wiedziałąm od zawsze, ale ciekawi mnie opinia na temat tak teraz popularnych piłek dmuchanych, na których ludzie siedza przy biurku. Czy to na pewno taka dobra metoda? Proszę o odpowiedź.

  2. Ja chętnie zapytam się jak jest z tymi łóżkami masującymi, pomagają? Bo moja znajoma ma jedno firmy hotstone i bardzo sobie chwali i terazsię zastanawiam czy zainwestowac.

  3. Według mnie warto zainwestować. Wydasz pieniadze raz i bedziesz miał to łóżko hot stone na każde swoje zawołanie. Miałam przyjemność skorzystać z takiego masażu. Ja jednak nie mam problemów z bólem pleców wiec dla samej przyjemnosci to raczej sobie nie kupie 😛

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here