Świetna zabawa w czasie Nocy Tolerancji w Gimnazjum Nr 5

0

Świetna zabawa andrzejkowa, konkursy, warsztaty filmowe, promocja zdrowej żywności – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski podczas Nocy Tolerancji. W piątkowy wieczór 28 listopada wszyscy chętni uczniowie Gimnazjum Nr 5 zebrali się w sali gimnastycznej. Zgodnie z polską tradycją obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych, połączony z warsztatami filmowymi oraz dyskoteką.
 
Wspólnie zatroszczyliśmy się o zdrowy poczęstunek, a Samorząd Uczniowski zadbał o dekorację sali,  zorganizował muzykę, konkursy, wróżby i kącik filmowy.
Dużą atrakcją były wróżby andrzejkowe. W rolę wróżbitek wcieliły się uczennice klasy III a, a swoją przyszłość chcieli poznać przede wszystkim … chłopcy.Chwilą refleksji nad sobą była projekcja filmu o tolerancji wśród młodzieży.
Tolerancja oznacza cierpliwość i wyrozumiałość dla odmienności, ale czy z ręką na sercu potwierdzimy, że zawsze kierujemy się tą wartością w życiu codziennym?

- reklama -Wspólnie spędzony czas, dobra zabawa, ale i praca w grupie, współdziałanie, integracja, spojrzenie w głąb siebie to wartości, które towarzyszyły nam podczas Nocy Tolerancji. Mimo, że zakończyła się ona dopiero o 8:00 rano w sobotę nikt się nie nudził!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here