Policjant z Raciborza wyróżniony za wzorową służbę

0

Asp. sztab. Jacek Musiolik nagrodę odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego.

 

- reklama -

Śląski Komendant Wojewódzki Policji wyróżnił najlepszych policjantów naszego garnizonu. Łącznie, z rąk generała Krzysztofa Jarosza, nagrody odebrało 47 stróżów prawa i pracowników cywilnych policji. Uroczystość odbyła się w kasynie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Wśród wyróżnionych był przedstawiciel raciborskiej komendy asp.sztab. Jacek Musiolik.

Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz wyróżnił policjantów podległych mu jednostek, którzy wzorowo i z zaangażowaniem realizują powierzone im obowiązki. Nagrody motywacyjne przyznał policjantom pełniącym służbę w wydziałach: kryminalnym, do walki z przestępczością przeciwko mieniu, sztab policji, prezydialnym oraz kadr i szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Nagrodzeni zostali również policjanci z jednostek w Bielsku-Białej, Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Katowicach, Mikołowie, Raciborzu (asp. sztab. Jacek Musiolik), Sosnowcu i Zawierciu oraz Oddziału Prewencji Policji w Katowicach.

W kilku słowach skierowanych do wyróżnionych policjantów szef śląskiego garnizonu pogratulował im sukcesów i zaangażowania. Podkreślił, że nagradzanie za dobrą pracę jest jedną z podstawowych zasad, którymi kieruje się w zarządzaniu podległymi mu jednostkami. Na koniec skierował do zgromadzonych życzenia dalszych sukcesów zawodowych i szczęścia osobistego w związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.  

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here