Zajęcia teatralno-muzyczne, czyli ferie na zamku

0

Zajęcia teatralno-muzyczne na zamku to kolejna odsłona akcji Zamkowa Zimowa Akademia Nauki.

 

- reklama -

 

 

W poniedziałek 9 lutego 2015 r. w domu książęcym na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyły się zajęcia teatralno-muzyczne (dla różnych grup wiekowych) w ramach Zamkowej Zimowej Akademii Nauki 2015. Warsztaty poprowadzili – Teresa Okaj – polonistka, instruktorka teatru, kultury żywego słowa i regionalizmu i Łukasz Porwoł – muzyk, pomysłodawca i autor wielu programów artystycznych wystawianych w regionie. Przypomnijmy, oboje prowadzą również dla osób dorosłych, zainteresowanych sztuką sceniczną zajęcia Teatru Amatorskiego działającego przy Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Kolejne zajęcia w ramach zimowej akcji już jutro, w godz. od 14.00 do 18.00. Będą zajęcia z origami, kaligrafii, japońskie szachy shogi oraz sztuka walki na pałki piankowe dla dzieci i młodzieży. Ponadto będzie prezentacja egzotycznej sztuki walki aikido dla młodzieży i dorosłych (pokaz). Zajęcia poprowadzi Jacek Ostrowski z Raciborskiego Ośrodka Aikido.

13 lutego (piątek) w godz. 18.00-20.00 – maskarada karnawałowa dla dzieci – zajęcia plastyczne z ozdabiania oraz malowania masek karnawałowych, w których będzie można zatańczyć podczas balu, zabawy z chustą i bal z instruktorami Fundacji Dr Clown. Zachęcamy aby wszystkie dzieci przyszły w przebraniu króla, księżniczki, rycerza lub innej bajkowej postaci. W sali konferencyjnej – spotkanie z raciborskimi i zamkowymi tajemnicami dla rodziców.

14 lutego (sobota) w godz. 10.00-12.00 – zajęcia „Walentynkowe spotkanie z pluszakami” – Paweł i Dominika Marcinkiewiczowie z raciborskiej firmy Vicco, specjalizującej się w produkcji ręcznie wykonywanych zabawek. Przyjdź i ozdób swoje pluszowe serduszko.

 

źródło: zamekpiastowski.pl

publ. /ps/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here