Poseł Henryk Siedlaczek przed drugą turą jest optymistą

Poseł komentując wyniki wyborów zauważa, że są one ostrzeżeniem dla obecnego Prezydenta Rzeczpospolitej Polski Bronisława Komorowskiego.

Wyniki wyborów w pierwszej turze to poważne ostrzeżenie dla Bronisława Komorowskiego. Teraz musimy się przez dwa tygodnie skupić na tym, żeby pokazać te sprawy, które zarówno prezydent jak i Platforma załatwiły w ubiegłych latach, a które być może nie zostały właściwie naświetlone. Wyniki wyborów pokazują także obecny kształt polskiej sceny politycznej i ich potencjalny kształt w przyszłości. Odnosząc się do wyników wyborów można zauważyć również, że być może niektórzy wyborcy pomylili demokrację z koncertem rockowym, bo Paweł Kukiz ma tyle wspólnego z urzędem prezydenta RP, co ja ze stanowiskiem prezydenta USA. Paweł Kukiz odebrał głosy przede wszystkim Januszowi Palikotowi. Wynik wyborczy Magdaleny Ogórek i Adama Jarubasa, acz katastrofalny, był jednak do przewidzenia, większość ludzi, która interesuje się polityką wyczuwało te porażki. W kontekście wyniku wyborczego Magdaleny Ogórek powiem jeszcze, że nie wyobrażam sobie nowoczesnego państwa bez nowoczesnej socjaldemokracji. Przed drugą turą jestem optymistą i mam nadzieję, że Polacy zagłosują tak w drugiej turze, jak mieszkańcy powiatu raciborskiego.

- reklama -

 

 

/l/

- reklama -

22 KOMENTARZE

  1. Rząd robi ludzi w konia: emerytury-67, OFE-skok na kasę, Lasy-sprzedać, Kmornicy-np. zająć traktor, Skarbówka-uwalić, Afery-amber, podsłuchy…, ZUS-obowiązkowy, głodowe emerytury?, Służba zdrowia-syf ….a ludzie na nich głosują. Jak to jest? Czy to syndrom oprawcy?

  2. Co ten palant wygaduje? A co ty, zakichany członku PO zrobiłeś dla swojej partii/ Co zrobiłeś dla ludzi? NIC!!! Pożarłeś, popiłeś, poparłeś kilku PO -wskich cwaniaczków, złożyłeś kilka nic nie znaczących interpelacji. KONIEC!!!

  3. Skoro Siedlaczkowi kandydat na prezydenta Kukiz kojarzy się tylko z koncertem rockowym, to poseł PO Henryk Siedlaczek kojarzy mnie się z nieróbstwem, koniunkturalizmem, cwaniactwem, z nałogami, nieustannym imprezowaniem na koszt podatników, papugowaniem tego co partyjna dyrektywa zaleci paplać.

  4. Panie Siedlaczek okropności jakiś rokowiec Kukiz chce wygryźć pańską c -klasę od koryta, ale przypominam ,że kiedyś jakiś” drugorzędny” aktor o nazwisku Regan został prezydentem USA i niźle dal popalić podobnym krytykantom jak pan! i komunie ,której duża część dobrze zagnieździła się w pańskiej partii czego jaskrawym przykładem jest poparcie komunistycznego eks prezydenta Kwaśniewskiego dla Komorowskiego!!!!!!! bo wspólnego biznesu trzeba bronić nieprawdaż ?

  5. Mi się Henryk .S kojarzy z nieudacznictwem ,pieniactwem, głupotą w myśleniu i szkodnictwem.No i jak widzę go to kojarzy mi się z małym dzieckiem z tymi lokami.

  6. śmierć tej pani to wielka tragedia, ale jeszcze większą tragedią są niektóre komentarze. Wstyd.Czy to jest prawdziwe oblicze Polaka?
    .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here