W Rybniku o możliwościach rozwoju firmy w internecie

0

Celem konferencji, która odbędzie się 11 czerwca jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat nowoczesnych narzędzi i możliwości promocji biznesu w sieci.

 

- reklama -

 

„Sukces w internecie – szanse i możliwości rozwoju Twojej firmy w Internecie na 2015/2016” to temat konferencji, która odbędzie się 11 czerwca w Rybniku. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z naszego regionu i okolic, jak również do osób, które na co dzień poruszają się w przestrzeni szeroko pojętego marketingu internetowego.

W dobie internetu, istnienie firmy w przestrzeni wirtualnej stało się niemal warunkiem koniecznym płynnego funkcjonowania większości przedsiębiorstw – nawet tych najmniejszych. Internet to szeroko rozumiane relacje międzyludzkie, w tym te związane z biznesem. Każda istniejąca dziś firma jest w jakimś stopniu dotknięta rewolucją wirtualizacji. Zmianie ulegają zachowania konsumenckie, klient staje się wymagającym i świadomym prosumentem. W tej dynamicznie rozwijającej się sytuacji wyraźnie widać, że przedsiębiorcy i marketerzy potrzebują nowych kompetencji, umożliwiających skuteczne działanie w internecie. Nadrzędnym celem konferencji jest wprowadzenie uczestników w świat wiedzy na temat nowoczesnych narzędzi oraz możliwości promocji biznesu w internecie w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

W programie przewidziano wykłady i prezentacje prowadzone przez ekspertów branży marketingu internetowego w Polsce. Dowiemy się, m.in. jak skutecznie reklamować firmę w internecie, jakie korzyści niesie ze sobą pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych, do czego służą narzędzia Google AdWords oraz Google Analytics. Będzie również mowa o profesjonalnych usługach hostningowych i usługach bazodanowych w chmurze. Eksperci rozwieją nasze wątpliwości dotyczące prawa w kontekście prowadzenia handlu elektronicznego w Polsce i za granicą.  

W Konferencji wezmą udział przedstawiciele liderów polskiego rynku usług marketingu internetowego w tym między innymi: Google Polska, TRUSTED SHOPS GmbH, SARE SA, INIS sp. z o.o., AdKontekst – NetSprint S.A., Hostersi Sp. z o.o. , Fundacja FORCE, Dział Eksportu Google Polska, Spozcjonowani.pl – Certyfikowany Partner Google.

Informacje na temat konferencji w pigułce:
– Nazwa konferencji: “Sukces w Internecie”.
– Hasło konferencji: “Szanse i możliwości rozwoju Twojej firmy w Internecie na 2015/2016”
– Termin konferencji: 11.06.2015 w godzinach od 9.00 do 16.00
– Miejsce konferencji: Kampus Akademicki Uniwersytetu Ekonomicznego w Rybniku
– Pomysłodawca i organizator Konferencji: Spozycjonowani.pl – Certyfikowany Partner Google
– Patronat i Partnerzy na dzień 05.05.2015: Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska, Wydział Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o., Rybnicki Inkubator Technologiczny, Business Link Katowice, Rybnik.com.pl, Tuwodzislaw.pl, Tuzory.pl, Tujastrzebie.pl, gazetainformator.pl. Główny partner merytoryczny: Grupa kapitałowa SARE.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz aktualności związane z Konferencją znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej imprezy: sukceswinternecie.pl.

 

/d/

 

 

 

 

—————————————————————————————————————

Reklama 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here