Warsztatowe spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu

0

Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu to miejsce spotkań ludzi pełnych pasji i pomysłów. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, biblioteka zaprosiła swoich czytelników na warsztaty plastyczne poświęcone kartkom świątecznym. 

Inspiracji i technik uczestniczki warsztatów szukały w literaturze oraz na stronach internetowych. Panie ochoczo przystąpiły do pracy i wzajemnie sobie pomagały. Niektóre z nich zrobiły po dwie, a nawet trzy kartki.  Po około godzinie pracy, widać było efekty – każda z wykonanych kartek była bardzo oryginalna!
 
 
 
W trakcie spotkania wykorzystane zostały książki „Jak robić kartki „ „Majsterkowanie na Wielkanoc”, „Zabawy plastyczne krok po kroku”, „Origami i zabawy manualne na cały rok”, które można oczywiście wypożyczyć w bibliotece.
 
 
 
– Z okazji przypadającego w kwietniu Światowego Dnia Tai Chi, zapraszamy 19 kwietnia do wspólnych ćwiczeń Tai Chi pod okiem naszego zaprzyjaźnionego nauczyciela Marka Bogdana Barabasza. Zbiórka odbędzie się w lokalu biblioteki a potem, jeśli pozwoli nam na to pogoda, przeniesiemy się na świeże powietrze – zaprasza Jolanta Sienkiewicz, kierownik biblioteki na Ostrogu.
 
 
publ. /jk/
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here