Zderzenie samochodów na Pocztowej. Matka i syn w szpitalu

0

Kierująca peugeotem 406, skręcając na parking sklepu „Kaufland”, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem astrą 19-latkowi. Zderzenie tych pojazdów doprowadziło do uszkodzenia samochodu opel astra.

- reklama -

Do groźnie wyglądającego zdarzenia  – jak informuje raciborska policja – z udziałem trzech samochodów, doszło około godziny 11.00 przy ulicy Pocztowej w Raciborzu. – Do szpitala zabrana została kobieta z dzieckiem. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Ustalenia policjantów wskazują na to, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 406, skręcając na parking sklepu „Kaufland”, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem astrą (czerwony) 19-latkowi. Zderzenie tych dwóch pojazdów doprowadziło dodatkowo do uszkodzenia samochodu opel astra (biały), którego kierujący czekał na wyjazd z parkingu. Do szpitala została zabrana kierująca peugeotem 31-latka oraz jej 7-letni syn – relacjonuje rzecznik policji Racibórz.

 

 

Zderzenie samochodów na Pocztowej. Zobacz więcej zdjęć >>

 

 

Po badaniu okazało się, że nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Na 31-latkę sporządzono wniosek do sądu o ukaranie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

Fot. KPP Racibórz

oprac. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here