Bezpłatne wejściówki na koncert Krzesimira Dębskiego i Włodzimierza Nahornego

włodzimierz nahorny
Włodzimierz Nahorny to muzyk jazzowy, pianista, saksofonista, flecista, kompozytor i aranżer. W piątek wystąpi podczas Koncertu Noworocznego inaugurującego cykl wydarzeń z okazji 800-lecia praw miejskich. Fot. culture.pl.

Już w piątek w Raciborskim Centrum Kultury przed raciborską publicznością zaprezentują się Krzesimir Dębski i Włodzimierz Nahorny.

Z okazji 800-lecia praw miejskich odbędzie cykl imprez, który zostanie otwarty koncertem noworocznym. 13 stycznia o godz. 18:00 w Raciborskim Centrum Kultury wystąpią  Krzesimir Dębski i Włodzimierz Nahorny.

- reklama -

Obaj muzycy są cenieni przez publiczność na całym świecie, a ich kompozycje pojawiły się w wielu filmach i stawały się hitami. „Jej portret” Włodzimierza Nahornego po dziś dzień uważany jest za jedną z najpiękniejszych ballad w historii polskiej muzyki rozrywkowej, a „Dumkę na dwa serca” Dębskiego nuciła cała Polska jeszcze długo po tym, jak „Ogniem i mieczem” zeszło z afiszów kin.

10 stycznia i 11 stycznia od godz. 16:30 do godz. 17:30 w Raciborskim Centrum Informacji na Długiej 2 będzie można zdobyć bezpłatną wejściówkę dla siebie i osoby towarzyszącej na koncert.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here