Trzepak, płyty Lombardu i Marzeny Korzonek. Trwa aukcja charytatywna Gwiazdki Serc

aukcja charytatywna gwiazdka serc

Do 12 marca potrwają aukcje charytatywne, na których można kupić trzepak z tegorocznej Gwiazdki Serc czy płytę winylową zespołu Lombard z autografami.

Trwa licytacja gadżetów XVI edycji Gwiazdki Serc organizowanego przez Raciborską Izbę Gospodarczą. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na cele charytatywne.

Na aukcjach znajdują się: metalowy trzepak, dwie debiutanckie płyty Marzeny Korzonek „33 ½”, złota płyta zespołu Lombard z 1985r. za singel Tonpress „Adriatyk, ocean gorący”/”Dwa słowa, dwa światy” oraz płyta winylowa zespołu Lombard „Wolne od cła” z okładką, podpisami zespołu i plakatem.

- reklama -

Przedmioty można licytować do 12 marca na aukcjach dostępnych w ramach wydarzenia „Aukcja charytatywna XVI Gwiazdka Serc” na Facebooku. Regulamin jest dostępny tutaj.

Każdego roku Raciborskiej Izbie Gospodarczej udaje się zebrać około 25-30 tys. zł z koncertu charytatywnego Gwiazdki Serc. Środki zostają przekazane głównie na rehabilitację dzieci, m.in. z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Ponadto dzięki hojności darczyńców najubożsi uczniowie szkół podstawowych mogą jeść ciepłe posiłki, a podopieczni Zespołu Szkół Specjalnych wyjeżdżają na obozy sportowo-kondycyjne.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here