Nie będzie prezydenta Andrzeja Dudy na uroczystej sesji w Muzeum

Andrzej Duda

Prezydenta Polski będzie reprezentował Andrzej Dera – sekretarz stanu w kancelarii RP, który odczyta list Andrzeja Dudy do mieszkańców Raciborza. 

Prezydent Andrzej Duda oddelegował na uroczystą sesję Rady Miasta Racibórz zwołaną w celu podniesienia rangi obchodów 800-lecia praw miejskich Raciborza sekretarza stanu w kancelarii RP Andrzeja Derę. – Udział w uroczystościach wysokiej rangi przedstawiciela prezydenta RP to pokłosie wizyty w Warszawie prezydenta Mirosława Lenka, który osobiście złożył zaproszenie na ręce właśnie Andrzeja Dery – podkreśla Leszek Iwulski, rzecznik prasowy raciborskiego magistratu.

- reklama -

Lenk Dera Racibórz

Na zdj. prezydent Mirosław Lenk oraz Andrzej Dera (fot. UM Racibórz).

Andrzej Dera ma 55 lat, przez 3 kadencje zasiadał w polskim sejmie. Od listopada 2015 r. pełni funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP. – Podczas uroczystej sesji odczyta list prezydenta Andrzeja Dudy do mieszkańców Raciborza – dodaje Iwulski.

Andrzej Duda

Czytaj również: Andrzej Duda na 800-leciu praw miejskich Raciborza? (fot.
Andrzej Hrechorowicz, prezydent.pl)

oprac. /j/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Pan Prezydent Andrzej Dudazapewne ma w tym czasie zaplanowane ważniejsdze spotkania czy wyjazdy. Myślę , że dobrzxe się tak stało ponieważ większość osób publicznych w tym mieście nadal optuje za platformą. MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ Z ICH STRONY RÓŻNYCH, ZŁOŚLIWYCH I OBRAŹLIWYCH REAKCJI. TU NIE MA ATMOSFERY DO SPOTKAŃ OPARTYCH NA PRAWDZIE I PRAWDZIWYM PATRIOTYŹMIE ZE STRONY WIĘKSZOŚCI. POTWIERDZIŁY TO WYBORY PREZYDENCKIE I SAMORZĄDOWE..Niech więcej czytają wyborczą i opierają swoje opinie na kłamstwie i obłudzie,
    niech dalej popierają totalną opozycję która nie ma własnego, logicznego rozwiązania a kraj prowadzić chce do dalszego bezprawia i upadku.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here