Finał III edycji Postanowień Noworocznych Akademii Fitness

postanowienia noworoczne

Do finału pięciomiesięcznej akcji Akademii Fitness dotarło 7 osób. Uroczyste podsumowanie Postanowień Noworocznych odbyło się w sobotę, 10 czerwca.

- reklama -

– Chciałam wrócić do swojej wagi sprzed ciąży i od początku programu byłam bardzo zmotywowana. Akademia stała się moim drugim domem – tak Aleksandra Pochwała, laureatka III Postanowień Noworocznych, podsumowała swój udział w przedsięwzięciu organizowanym przez Akademię Fitness. Dzięki programowi Aleksandra schudła 18,6 kg i obniżyła swój wiek metaboliczny o 16 lat! Do finału pięciomiesięcznej akcji Akademii Fitness dotarło 7 osób. Uroczyste podsumowanie Postanowień Noworocznych odbyło się w sobotę, 10 czerwca.

Po pięciu długich miesiącach walki o zgrabną i szczupłą sylwetkę, III edycja programu Noworoczne Postanowienia Akademii Fitness dobiegła końca. – Do programu zgłosiło się aż 30 osób, byli to zarówno nasi klubowicze, jak i osoby, które dowiedziawszy się o programie postanowiły po raz pierwszy odwiedzić Akademię. W postanowieniach wzięli również udział  mężczyźni, jeden z nich doszedł nawet do samego finału – mówi Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness, a zarazem pomysłodawczyni programu.

III edycja przedsięwzięcia składała się z 10 dwutygodniowych etapów. W trakcie każdego z nich uczestnicy mieli za zadanie zrealizować 5 zajęć w Akademii oraz zmniejszyć swoją wagę o co najmniej o 1 kg.

– Po pierwszym etapie wszyscy uczestnicy w pełni zmotywowani przeszli dalej. Drugi i trzeci okazał się już bardziej problemowy; niektórzy już musieli sięgnąć po koło ratunkowe, a 4 osoby zakończyły swój udział w programie na tym etapie. Podobnie było w kolejnych dwóch etapach: dla jednych spadek wagi nie stwarzał największego problemu, a dla drugich był wyzwaniem, dlatego z programem pożegnały się kolejne 2 osoby. Do półmetku dotarło 16 uczestników. Kolejne etapy (szósty i siódmy) okazały się dla nich najtrudniejsze, bo w tym czasie obchodziliśmy Wielkanoc i ciężko było się oprzeć wszelkim pokusom na stołach. Wtedy aż 7 osób wykorzystało swoje koło ratunkowe, zaś 5 zakończyło swój udział w projekcie. Im bliżej końca, tym trudniej było zmagać się ze spadkiem swojej wagi, ale dzięki samozaparciu i silnej woli do wielkiego finału przeszło 7 osób! – tak przebieg programu relacjonuje Karina Jarosz, instruktorka i trenerka personalna Akademii Fitness, która nieustannie wspierała uczestników Postanowień.

Dnia 10 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie programu i ogłoszenie wyników.  Zwyciężczynią III edycji Postanowień Noworocznych została Bożena Reichel, która obniżyła swój wiek metaboliczny o 23 lata i zrzuciła 13,1 kg! W nagrodę klubowiczka otrzymała weekendowy wyjazd dla dwojga do Hotelu SPA Jawor***.

Na drugim miejscu podium stanął Marek Bichta, jeden z dwóch mężczyzn, którzy zgłosili się do  programu (wiek metaboliczny zmniejszył się o 20 lat, waga spadła o 13,6 kg). – Zapisałem się do programu dla zabawy: nie sądziłem, że tak się zaangażuję i że kiedykolwiek osiągnę taki wynik! Jestem z siebie zadowolony – mówi M. Bichta.

Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Pochwała, aktywna mama i nauczycielka (spadek wagi o 18,6 kg; wiek metaboliczny – 16 lat mniej). – Dwa razy w tygodniu przychodziłam na  poranne zajęcia Pilates Baby, a wieczorem na bardziej intensywne zajęcia – informuje A. Pochwała.
Laureaci drugiego i trzeciego miejsca zostali nagrodzeni karnetami do Akademii Fitness. Dodatkowo, Akademia nagrodziła również Żanetę Polnik, która była „motywatorem” – najaktywniejszym członkiem zamkniętej grupy w portalu Facebook zrzeszającej uczestników programu.

– Każda osoba, która brała udział w programie mogła skorzystać z tzw. koła ratunkowego. Jednak dwójka finalistów nie miała takiej potrzeby, więc przygotowaliśmy dla nich nagrodę niespodziankę w postaci prawdziwego koła ratunkowego. Byli mile zaskoczeni – mówi Marek Armatys, właściciel klubu. – W uroczystym podsumowaniu wzięła udział także Paulina Czekajło, zwyciężczyni II edycji Postanowień. Od jej udziału w programie minął już rok, a Paulina udowodniła, że nasz program nie tylko pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ale także odmienia styl życia – dodaje Marek Armatys.

– Chcielibyśmy jeszcze raz pogratulować i podziękować wszystkim uczestnikom, za podjęcie się tego wyzwania, za Wasze zaangażowanie i wzajemne wspieranie się. Mamy nadzieję, że program nauczył Was, że regularna aktywność fizyczna i racjonalne odżywianie pomagają w osiągnięciu celu i poczuciu się lepiej we własnym ciele. Razem zrzuciliście około 235 kg! Brawo – gratulują Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness. – Program dobiegł  końca, jednak nasi uczestnicy dalej chcą wytrwać w swoich postanowieniach, dlatego dla podtrzymania ich motywacji i sprawdzenia wyników organizujemy w lipcu specjalny „11 etap” programu, a już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję programu, która odbędzie się w styczniu 2018 roku – podsumowują właściciele klubu.

Zobacz więcej:

http://akademia-fitness.eu/

Facebook Akademia Fitness

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here