Raciborscy policjanci zebrali ponad tysiąc złotych dla ciężko chorej Wiktorii

akcja charytatywna

Policjanci z Raciborza zakończyli dobrowolną zbiórkę pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii Gruszki – córki policjanta z Pyskowic.


Mundurowi i pracownicy cywilni zebrali kwotę 1050 złotych, która została wpłacona na konto Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM Sezam. Przypominamy, że inicjatorami zbiórki są strumieńscy policjanci, którzy rozpowszechnili zbiórkę pieniędzy dla ciężko chorej dziewczynki. Mundurowi zorganizowali charytatywną wyprawę na rowerach po wszystkich komendach i komisariatach garnizonu śląskiego rozpowszechniając szczytny cel. Raciborska komenda i komisariaty przywitały gości w dniu 6 czerwca br. o poranku.

- reklama -

Strumieńscy policjanci zamierzają także udokumentować całą wyprawę. Po zakończeniu 14-dniowej podróży powstanie album pt. „Rowerowym szlakiem po jednostkach Policji garnizonu śląskiego”, który będzie podsumowaniem ich przedsięwzięcia. Album zostanie wydany dzięki stowarzyszeniu IPA Cieszyn II oraz NSZZ Policjantów, których przedstawiciele już zadeklarowali swoją pomoc.

Nie trzeba być mundurowym, aby dołączyć się do wspólnej pomocy dla ciężko chorej Wiktorii. Każdy może tego dokonać, wpłacając pieniądze na poniższe konto:

Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM Sezam

44-141 Gliwice, ul. Parkowa 5

nr konta 09 1050 1298 1000 0023 1409 9488

z dopiskiem „Wiktoria Gruszka – Policja”

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here