„Żyj świadomie” – konferencja w zameczku Rafako

Piotr Kardasz:

Podczas czerwcowego spotkania, prowadzący Piotr Kardasz opowie, jak prostymi sposobami dbać o swoje zdrowie.

Wydarzenie z cyklu ogólnopolskich konferencji „Żyj świadomie” odbędzie się 22 czerwca w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym Rafako (ul. Łąkowa 33). Gościem specjalnym spotkania będzie dr Piotr Kardasz – biolog, pedagog, dziennikarz, pasjonat przyrody i zdrowia, a także autor pracy na temat fitoremediacji oraz laureat nagrody „Eureka 2003”.

- reklama -

W trakcie konferencji, jej uczestnicy dowiedzą się m.in. jak radzić sobie ze stresem, wspomagać organizm przy znacznym obciążeniu sportowym, szybko wrócić do pełni zdrowia, wzmocnić system odpornościowy czy wciąż wyglądać pięknie i młodo, prawidłowo się odżywiając. Uczestnicy spotkania poszerzą swoją wiedzą w zakresie zdrowego stylu życia oraz spędzą czas w gronie pozytywnych osób i pasjonatów zdrowia.

Początek konferencji w zameczku Rafako zaplanowano na godz. 17:45. Bilety na wydarzenie, w cenie 20 zł, dostępne są u organizatora. Koordynatorem spotkania jest Krzysztof Sturmowski (tel. 668402865, [email protected]).

„Żyj świadomie” to ogólnopolska akcja Instytutu Profilaktyki Zdrowia, mająca na celu szerzenie wiedzy i propagowanie świadomego stylu życia. Aktywny udział w tej akcji biorą specjaliści z różnych dziedzin, między innymi: medycyny konwencjonalnej, medycyny naturalnej, biologii, fizjoterapii, psychologii, dietetyki, sportu, bezpieczeństwa oraz ekologii.
Podczas cyklu konferencji przekazywana jest idea profilaktyki istotna na wszystkich poziomach funkcjonowania człowieka zgodnie z tezą „w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Akcja ta nastawiona jest na zmianę konwencji i stworzenie nowego trendu – myślenie poprzedza działanie.

Rafako, Racibórz: Konferencja "Żyj świadomie"

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here