Filmowe poranki: Lato z Bobem Budowniczym. Wygraj wejściówki

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu 2 lipca o godz. 10:30 zaprasza na seans z cyklu: Lato z Bobem Budowniczym. 

 

- reklama -

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe – żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

W niedzielę 2 lipca o godz. 10:30 wyświetlony zostanie zestaw „Zwierzęta i Zoo”:

  • Dźwig na tropie żyrafy
  • Koty i psy
  • Spychacz na lodzie
  • Ścieżka zdrowia
  • Podaj paczkę
  • Niesforne pingwiny

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Na seanse Boba Budowniczego Kino Helios zaprasza również od poniedziałku do piątku o godz.9:45.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na niedzielne pokazy.

Aby je zdobyć należy należy wymienić trzech bohaterów bajki „Bob Budowniczy”. Odpowiedzi należy wysłać do piątku 23 czerwca  do godziny 15.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Bob.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here