II etap remontu Ocickiej. Jak długo potrwają utrudnienia? [ZDJĘCIA]

Wojewoda dofinansuje dwie inwestycje drogowe w powiecie raciborskim
Wojewoda dofinansuje dwie inwestycje drogowe w powiecie raciborskim

Ul. Ocicka w Raciborzu znów w remoncie. W ramach zadania zostanie przebudowany odcinek drogi powiatowej o długości 782 m, od skrzyżowania z ulicą Koszalińską do końca skrzyżowania z ulicą Węgierską.

- reklama -

Prace rozpoczęły się 17 lipca i planowo mają być zakończone 6 października. Zakres zadania obejmuje głównie wymianę konstrukcji i nawierzchni jezdni, przebudowę chodnika, wykonanie ścieżki rowerowej (od ul. Koszalińskiej do ul. Bolesława Leśmiana) i na dalszym odcinku – pobocza oraz wymianę istniejących oraz zabudowę nowych studzienek ściekowych.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Adamczyka 12. W pierwszej kolejności będą realizowane roboty na odcinku od ul. Koszalińskiej do skrzyżowania z ulicami Bolesława Leśmiana i Osiedleńczą – po stronie lewej (jadąc w kierunku Ocic). Roboty prowadzone są przy połówkowym zamknięciu jezdni i sterowaniu ruchem za pomocą sygnalizacji świetlnej wahadłowej. Planowany termin zakończenia robót to 6 października 2017r.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here