III Rafako Półmaraton Racibórz: Fitness dla Zdrowia [ZDJĘCIA]

fitness dla zdrowia

W ramach raciborskiego półmaratonu odbędzie się trening z Akademią Fitness, Pasta Party oraz gry i zabawy z Crazy Clubem. Będzie się też można bawić na Latino After Party.

Rafako Półmaraton Racibórz to nie tylko bieg, ale także zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Już w przeddzień startu zawodników, 26 sierpnia, na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 odbywać się będzie Fitness dla Zdrowia, czyli dwugodzinny trening z Akademią Fitness, Pasta Party oraz gry i zabawy z Crazy Clubem. Na wieczór zaplanowano Latino After Party.

- reklama -

Piknik rodzinny towarzyszący w ramach raciborskiego półmaratonu rozpocznie się w sobotnie popołudnie. Dla zawodników przewidziano Pasta Party, a dla pozostałych osób, lubiących aktywny wypoczynek, Fitness dla Zdrowia z raciborską Akademią Fitness. Zajęcia na świeżym powietrzu rozpoczną się o godz. 17:00 Treningiem Obwodowym, którego celem jest wzmocnienie i wysmuklenie całego ciała z wykorzystaniem przyborów do ćwiczeń. O tej samej godzinie fizjoterapeutka Agata Szczepaniak zaprosi do wspólnych zajęć mamy z maleńkimi dziećmi na Pilates Baby (zajęcia dla mam z dzieckiem od 3-6 miesiąca). O godz. 18:30 będą miały miejsce zajęcia Zdrowy Kręgosłup, które skupiają się na wzmocnieniu mięśni biorących udział w stabilizacji kręgosłupa. Korzyścią z uprawiania tej formy treningu jest poprawa sylwetki oraz dobre samopoczucie. Zwieńczeniem tego aktywnego spotkania będzie Latino After Party z DJ, które odbędzie się w godz. 19:00-22:00. Akademia Fitness zapewnia super muzykę, świetną zabawę i spalone kalorie oraz smaczne przekąski.

– Podczas treningów najmłodszym czas umilać będą animatorki z Crazy Clubu. W programie przewidziano także: masaże sportowe i relaksacyjne, o które zadbają fizjoterapeuci z gabinetu RehaFix. Dla uczestników ćwiczeń przewidziano niespodzianki – zapowiadają Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

Po ćwiczeniach ( godz. 19:00-22:00) Akademia Fitness zaprasza do wspólnej zabawy pod hasłem „Latino After Party”. Co zapewniają? Super muzykę, świetną zabawę i spalone kalorie oraz smaczne przekąski. – Od godz. 17:00 będzie można zakupić przysmaki Lodziarni pod Orzechem – Lody Mistrzowskie, naturalnie dobre oraz przekąski serwowane przez restaurację Fanaberie smaków – usiądź, zjedz i wypij – zachęcają do udziału w imprezie właściciele Akademii Fitness. Raciborski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zadba, aby nikt z bawiących się osób nie był spragniony.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here