Maraton Annabelle w kinie Helios!

0

W piątek, 11 sierpnia w kinie Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zostanie zaprezentowany MARATON ANNABELLE.

W ramach maratonu miłośnicy mocnych filmowych wrażeń zobaczą najgorętszą premierę tych wakacji: „Annabelle: Narodziny zła”! Na Widzów czekać będą różne oblicza grozy w aż czterech filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie ich wystraszyć…

- reklama -

Tej nocy NMF zaprosi fanów kina grozy na pełną strachu ucztę filmową – noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata zjawiskami paranormalnymi! Na ekranach pojawią się aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno ANNABELLE, kultowa OBECNOŚĆ i jej kontynuacja: OBECNOŚĆ 2, a w finale długo wyczekiwana, najgorętsza premiera wakacji – ANNABELLE: NARODZINY ZŁA!

Taka dawka obezwładniającego strachu z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów… Pozostaje tylko pytanie – czy fani mocnych wrażeń w kinach Helios są na to gotowi? Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON ANNABELLE” w kasie kina oraz na stronie: http://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe/ Do zobaczenia 11 sierpnia!

 

p

Nocny Maraton Filmowy w kinie Helios

publ. /AP/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here