Lato z Bobem Budowniczym w Kinie Helios. Wygraj bilety

Seans, gry i zabawy, konkursy i magiczny kącik – kino Helios zaprasza wszystkie dzieci na „Lato z Bobem Budowniczym”.

W niedzielę 27 sierpnia o godzinie 10:30 pokażemy zestaw „”Spychacz Muck i wielkie budowle”: Przed seansem konkursy i zabawy oraz mnóstwo nagród! Projekcję poranków z Bobem Budowniczym poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Od godziny 10:00 do 14:00 zapraszamy do naszego magicznego kącika, gdzie na dzieci czekać będą animatorzy z agencji eventowej Dream Team, a także mnóstwo zabaw i atrakcji.

- reklama -

Dodatkowo przed seansem do wspólnej zabawy na sali kinowej zaprosi wszystkie dzieciaki klub RTS Odra Koźle. Każdy maluch będzie mógł spróbować swoich sił w przeróżnych grach i zabawach z piłką i poczuć się jak prawdziwy zawodnik!

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Więcej na: http://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/HeliosDlaDzieci/

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na niedzielną zabawę.

Aby je zdobyć, należy przesłać tekst piosenki „Bob Budowniczy”. Odpowiedzi należy wysłać do piątku 25 sierpnia do godziny 16.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Bob.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /AP/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here