Pominięci uczniowie z Gimnazjum nr 2 odebrali stypendia

Racibórz Gimnazjum stypendia
Pominięci uczniowie z Gimnazjum nr 2 odebrali stypendia

Dopiero po uroczystej gali w RCK, podczas której prezydent wręczał stypendia, wyszło, że lista nagrodzonych jest niekompletna.

- reklama -

Prezydent Mirosław Lenk w asyście naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu spotkał się 21 września z siódemką stypendystów z Gimnazjum nr 2, którzy nie odebrali stypendium podczas gali w RCK. – Siedmiu wspaniałych (bo tak można powiedzieć o nadzwyczaj zdolnych uczniach) z G2 to: Aleksandra Nizio, Anna Machowska, Kinga Polak, Mateusz Grochowski, Agnieszka Grochowska, Agata Szydełko i Natalia Gembalczyk. Wszyscy uczniowie sięgnęli po stypendium w wysokości 250 zł – podkreśla Leszek Iwulski, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.

Podczas spotkania ze zdolnymi gimnazjalistami prezydent opowiadał o swoich doświadczeniach szkolnych oraz o tym, jakie wyzwania czekają na tych, którzy będą chcieli w przyszłości realizować się w samorządzie terytorialnym. Spotkanie trwało ponad pół godziny, a na jego zakończenie prezydent wręczył stypendystom skromny podarunek. Nie zabrakło również przeprosin.

Jak wyjaśnia naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Robert Myśliwy Gimnazjum nr 2 podało niekompletną listę uczniów.

Czytaj również: Prezydent Raciborza wręczył stypendia najlepszym uczniom

Uczniowie odebrali stypendia prezydenta
Uczniowie odebrali stypendia prezydenta

Fot. UM Racibórz

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here