MDK zaprasza na XII Karnawałową Rewię Tańca

0
XII Karnawałowa Rewia Tańca w Arenie Rafako w Raciborzu

Dwudniowa impreza, będąca prawdziwym świętem tańca dla wszystkich wychowanków MDK, odbędzie się 20 i 21 stycznia.

Na XII Karnawałową Rewię Tańca, już w najbliższy weekend, zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Radą Rodziców przy MDK w Raciborzu.

- reklama -

W pierwszy dzień imprezy, tj. 20 stycznia, odbędzie się Karnawałowa Rewia Tańca dla młodzieży. Rozpocznie ją tradycyjnie reprezentacyjny taniec polski – polonez, w wykonaniu wychowanków, nauczycieli, dyrekcji MDK oraz zaproszonych gości, m.in. Starosty Raciborskiego, Prezydenta Miasta oraz sponsorów. Po oficjalnym rozpoczęciu parkietem zawładnie roztańczona młodzież.

Z kolei 21 stycznia zaplanowano Karnawałową Rewię Tańca dla dzieci, które swój dzień również zaczynają od poloneza. Potem zobaczymy nie tylko tańce towarzyskie, ale również taniec nowoczesny i współczesny.

W trakcie dwudniowej, tanecznej gali zobaczyć można będzie zarówno tancerzy zrzeszonych w Klubie Tańca Towarzyskiego REWIA, jak i tancerzy klasy mistrzowskiej S: Maciej Nagórski i Magdalena Froń oraz Roman Mal’kov i Ewa Malik. Do występów dzieci i młodzież przygotowały: Regina Bernat, Ewelina Uriasz, Wioletta Cabaj, Aleksandra Kempe oraz Katarzyna Skrzypek.

XII Karnawałowa Rewia Tańca odbywać się będzie w Arenie RAFAKO przy ul. Łąkowej 31 w Raciborzu. Początek imprezy w oba dni zaplanowano na godz. 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

MDK Racibórz: Karnawałowa Rewia Tańca

publ. /k/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here