Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na Nocny Maraton Filmowy. Wygraj bilety

0
wiezien labiryntu
"Więzień labiryntu: Lek na śmierć".

W Kinie Helios będzie można obejrzeć wszystkie trzy części ekranizacji bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera z premierą filmu „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”.

Już 26 stycznia o godz. 23:00 Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na pierwszy maraton w 2018 roku. Można będzie obejrzeć wszystkie trzy części ekranizacji bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera z premierą filmu „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”.

- reklama -

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe/

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na Nocny Maraton Filmowy: Więzień labiryntu 26 stycznia. Aby je zdobyć, należy wymienić nazwisko jednego z aktorów lub aktorek grających w filmie „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”. Odpowiedzi należy wysłać do czwartku 25 stycznia do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Ferie”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

kino helios

/kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here