Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Raciborzu

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

Można już zapoznać się z rozkładem jazdy autobusów związanym z wdrożeniem nowego systemu komunikacji miejskiej, który ruszy 19 marca.

Od 19 marca autobusy komunikacji miejskiej w Raciborzu pojadą zgodnie z nowym rozkładem jazdy. Można zapoznać się z nim poniżej.

- reklama -

Do 1 kwietnia, czyli przez pierwsze dwa tygodnie funkcjonowania nowego systemu, w celu promocji transportu publicznego i zachęcenia mieszkańców Raciborza do korzystania z komunikacji miejskiej przejazdy autobusami PK będą nieodpłatne.

Bilety (2,60 zł normalny, 1,30 zł ulgowy) po skasowaniu będą ważne przez 1 godzinę na wszystkich liniach w granicach miasta, także po przesiadce.

oprac. /kp/

- reklama -

14 KOMENTARZE

 1. I po co były. te wszystkie konsultacje i nasze uwagi ? I tak zrobiliście po swojemu ! W dni powszednie z drugiej zmiany i z pociągu przyjeżdżającego o 22-22.10 nie wrócimy do Starowiejskiej autobusem . To samo w dni wolne SN. MACIE NAS I NASZE. UWAGI. I. PROŚBY W….GŁĘBOKIM…KPINY Z NAS. ROBICIE .

 2. Ostatnie autobusy z da Batorego odjeżdżać będą na 15-20 minut przed przyjazdem pociągów wg. nowego rozkładu PKP ! JESZCZE. MOŻECIE. TO. POPRAWIĆ,ZGRAĆ. CZASY byśmy mogli przejść z PKP na da Batorego i wrócić do domu autobusem PK.
  WYSTARCZY TROCHE DOBREJ. WOLI. ZE. STRONY PK I PREZYDENTA .

 3. To bylo wiadome ze nie wezma pod uwage nasze sugestię niech sie wypaluja juz ponich nawet inwalidów z raciborza mają w dupie bo nie zrobili dojazdu do normalnego pod ramete a co dopiero innych pasażerów oni to maja w dupie itak pojada jak im pasuje aco do kierowcow to masakra co jeden to bardziej gburowaty a jeżdżą jak opetani.

 4. Witam do sudola nie mozna po 2 zmianie wrocic nic nie zrobili zeby byl kurs po 22 a soboty niedxiele ostatni kurs 15.43 apotem przerwa i dopiero ostatni kurs 19.47 byly kosultacje pisalismy o dodaniu kursu okolo 17 i co guwno zrobili nic wiec poco te konsultacje jak itak to w dupie maja nas pasażerów jak tak to niech ida na bankrut.dziekuje .maja jeszcze czas na poprawki do 19.03.niech się zastanowia nad ich istnieniem.

 5. Jak inwalidzi mają dojechać na królewską na 1 i 2 zmianę do ramete nie mówiąc o powrocie z placu konst.nie można się dostać ładnie panie mucha pk macie gdzieś inwalidów a co dopiero normalnych pasażerów abyście zbankrutowali.

 6. Witam prośba o ponowne zrobienie normalnego rozkładu jazdy dla normalnych ludzi jak i inwalidów albo pozostawienie tego jak jest .prośba do redakcji o przesłanie tych uwag prezesowi pk temu mucha a jak nie to życzymy bankructwa.

 7. Co z połączeniem Ocice górna, ocicka pszczyńska? Nic takiego nie widzę a tu dzieci do szkoły dojeżdżają!!! Wg co to ma być? Zgadzam się z poprzednikami już lepiej niech zostaną stare rozklady.

 8. Brak dojazdu do ul pszczyńskiej jak dzieci mają dojechać sobota niedziela zadurza przerwa brak kursu około godziny 18 jak ma tak być to niech zostanie stary rozklad.

 9. Witam prośba pasażerów dojezdzajacych do zakładu rameta ul krolewska do PREZESA pk o puszczenie lini C z placu konstytucji 10 minut wcześniej i żeby puszczono ul cygarowa pod rameta a później bosaka kierunek dworzec nie ma połączenia do pracy na godz 6 a niemuwiac o 2 zmianie czy powrotach .prośba inwalidów z raciborskiego zakładu RAMETA.

 10. Jak niema być połączenia normalnego to niech zostanie wszystko po staremu to przynajmniej jakoś można jeszcze dojechać ale po nowemu to totalna katastrofa to możecie sobie powietrze z kierowcą wozić.

 11. Jeśli tak się układa rozkład jazdy autobusów miejskich, że do przemieszczenia się na odległość około 3 kilometrów potrzeba około 50 minut, (przykład Ostróg – Gamowska około godziny 7.00.) w mieście którego rozległość nie mieści się 10 kilometrach należy bezzwłocznie zwiać interes. Kolejni potencjalni pasażerowie zrezygnują z usługi , ale to jest w sumie korzystne bo taki pusty autobus mniej pali. Gdyby tak „zorganizować” (przepraszam że użyłem niewłaściwego słowa „zorganizować”) komunikacje na przykład we Wrocławiu to przemieszczenie się przez miasto zabierałoby około 9 godzin.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here