Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza do tańszego zwiedzania

Zamek Piastowski w Raciborzu
Zamek Piastowski w Raciborzu

Zamek Piastowski w Raciborzu i kaplicę pw. św. Tomasza Becketa będzie można zwiedzić taniej w najbliższy weekend w ramach akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

W dniach 9-11 marca odbędzie się kolejna edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Akcja to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. W tym roku do akcji po raz drugi dołączy również Zamek Piastowski w Raciborzu.

- reklama -

9, 10 i 11 marca Zamek Piastowski w Raciborzu i kaplicę pw. św. Tomasza Becketa będzie można zobaczyć za 2 zł/os. za osobę. Zwiedzać będzie można w piątek od 9:00 do 16:00 oraz w sobotę i niedzielę od 10.00 do 18:00. Zwiedzanie będzie się odbywało co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected]

Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

polska za pol ceny zamek piastowski raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here