Podejrzany o zabójstwo ukrywał się w Raciborzu. Grozi mu dożywocie

0
53-latek z Baborowa podejrzany o zabójstwo ukrywał się w Raciborzu. Musi się liczyć nawet z dożywociem
53-latek z Baborowa podejrzany o zabójstwo ukrywał się w Raciborzu. Musi się liczyć nawet z dożywociem

Głubczyccy policjanci zatrzymali 53-latka z Baborowa podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych już w kilka godzin po popełnionej zbrodni. Okazało się, że ukrył się na terenie Raciborza. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.

- reklama -

Pod koniec lutego policjanci z Głubczyc otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej na terenie Baborowa. Dyżurny na miejsce natychmiast wysłał policyjny patrol. Mundurowi we wskazanym mieszkaniu znaleźli zwłoki mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 47-letni mężczyzna i że prawdopodobnie mogło dojść do zabójstwa.

Na miejsce pojechały dodatkowe patrole. Ich celem było jak najszybsze dotarcie do świadków zdarzenia oraz samych podejrzanych. Policjanci zabezpieczyli pozostawione ślady i dowody. Funkcjonariusze także stworzyli portret pamięciowy mężczyzny, który mógł być powiązany z zabójstwem 47-letniego mieszkańca Baborowa. Już po paru godzinach stróże prawa dotarli do podejrzanego, który ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Raciborza.

Podejrzany został zatrzymany i przewieziony na komendę. Dowody zebrane przez funkcjonariuszy pozwoliły na przedstawienie zarzutu zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here