Michał Woś odwołany ze stanowiska wiceministra sprawiedliwości

3
Michał Woś, były wiceminister w rządzie PiS z
Michał Woś jako lider na liście wyborczej PiS do sejmiku śląskiego.

Raciborzanin to kolejna osoba która traci stanowisko w ramach redukcji wiceministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wg nieoficjalnych doniesień Woś pozostanie w resorcie, lecz będzie pełnił inną funkcję.

- reklama -

„Odchudzanie” rządu zaczęło się w ubiegłym tygodniu od dymisjonowania trzech wiceministrów. Kolejne dymisje premier Morawiecki zapowiedział na 12 marca. Jako pierwszy w tym tygodniu pożegnał się z funkcją podsekretarz stanu w ministerstwie sprawiedliwości, były raciborski radny Michał Woś. W resorcie kierowanym przez Zbigniewa Ziobrę, pracował od czerwca 2017 roku. Odpowiedzialny był m.in. za cyfryzację ministerstwa, pilotował program losowego przydzielania spraw sędziom. Często jako komentator spraw bieżących pojawiał się w mediach.

Jak donosi portal wpolityce.pl, Woś pozostanie w ministerstwie. Sam Morawiecki wcześniej zapowiadał, że wiceministrowie którzy stracą stanowiska, znajdą zatrudnienie m.in. w służbie cywilnej. Dymisja ze stanowiska na szczeblu centralnym otwiera też drogę do startu w tegorocznych wyborach samorządowych i ubiegania się o prezydenturę Raciborza.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Rafi

    przyszły prezydent Racibórza:)..

  2. Gabi

    Michał Woś może być dobrym kandydatem na prezydenta Raciborza. Tu jest potrzebny ktoś zupełnie nowy.

  3. tubylec

    Ludzie z programu „koryto+” do Raciborza? Tragedia…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here