Warsztaty z aromaterapii – dowiedz się jak sobie pomóc zapachem

Warsztaty aromaterpia Gminne Centrum Kultury Nędza
O tym czym jest, jak i w jakim celu stosować aromaterapię będzie można dowiedzieć się na warsztatach

Warsztaty kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych wpływem zapachów na nasze życie i zdrowie. Uczestnicy spotkania zdobędą garść praktycznych porad.

- reklama -

Dokucza ci zmęczenie, osłabienie, problemy z pamięcią, czy przeziębienie? 12 kwietnia o godz. 16.30 na warsztatach z aromaterapii organizowanych w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy dowiesz się jak sobie pomóc.

To prosta, skuteczna, a przy tym przyjemna metoda usuwania wielu dolegliwości takich jak np. zmęczenie, osłabienie, problemy z pamięcią, czy zwyczajne przeziębienie. Wbrew pozorom nie oddziałuje na nas jedynie przez nos. Substancje czynne olejków, które wykorzystuje się w aromaterapii, wchłaniane są przez skórę i rozprowadzane po całym organizmie, wpływając na różne organy i narządy wewnętrzne. Aromaterapię możemy stosować w różnych formach: inhalacje, masaże, kąpiele aromaterapeutyczne, a nawet kompresy.

– O tym czym jest, jak i w jakim celu stosować aromaterapię dowiemy się na warsztatach, na które już dziś serdecznie zapraszamy – zachęca GCK.

Warsztaty poprowadzi Patrycja Kowalska, raciborzanka, instruktor kultury, która ukończyła studia z arteterapii, cały czas pogłębiając wiedzę na temat jej rodzajów i oddziaływań.

oprac./A/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here