Konkurs wiedzy „Baśniobór” w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

0
Konkurs wiedzy "Baśniobór" w raciborskiej bibliotece

Czym był Baśniobór? Z czego Kedra musiała zrobić miksturę, by wezwać wróżki do walki? I kogo Seth spotkał w lesie w trakcie pierwszej przechadzki? To niektóre pytania, z jakimi zmierzyli się fani serii „Baśniobór”.

W środę raciborska biblioteka zorganizowała kolejny konkurs wiedzy. Tym razem ośmiu fanów serii „Baśniobór” Brandona Mulla zmierzyło się z serią szczegółowych pytań na temat tomów „Baśniobór”, „Gwiazda wieczorna wschodzi” i „Plaga cieni”. Czym był Baśniobór? Z czego Kedra musiała zrobić miksturę, by wezwać wróżki do walki? I kogo Seth spotkał w lesie w trakcie pierwszej przechadzki? Poziom był wyrównany, ale ostatecznie najlepszy okazał się Dawid Wypler. Drugie miejsce zajęła Oliwia Przepiórkowska, natomiast trzecia była Wiktoria Pytlik. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody książkowe.

- reklama -

Kolejny konkurs organizowany przez biliotekę będzie dotyczył trzech pierwszych tomów cyklu „Dziedzictwo” Christophera Paoliniego. Szczegóły na stronie internetowej biblrac.pl.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here