Konkurs „Dziedzictwo” Christophera Paoliniego w raciborskiej bibliotece

0
Konkurs wiedzy w raciborskiej bibliotece
Konkurs wiedzy w raciborskiej bibliotece

„Eragon”, bestseller napisany przez 17-latka, gości nieprzerwanie na szczytach rankingów popularności od 2003 roku, podobnie jak pozostałe opowieści o niezwykłym chłopcu i smoczycy Saphirze, które mają swoich fanów na całym świecie. Czy również w Raciborzu znajdą się miłośnicy twórczości Paoliniego gotowi sprawdzić swoją wiedzę?

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza do udziału w konkursie wiedzy z trzech pierwszych tomów cyklu „Dziedzictwo” Christophera Paoliniego. Zgłoszenia przyjmowane są w oddziałach i filiach biblioteki do 7 maja. Konkurs odbędzie się 9 maja w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży w Raciborzu (Kasprowicza 12).

- reklama -

„Eragon”, bestseller napisany przez 17-latka, gości nieprzerwanie na szczytach rankingów popularności od 2003 roku, podobnie jak pozostałe opowieści o niezwykłym chłopcu i smoczycy Saphirze, które mają swoich fanów na całym świecie. Czy również w Raciborzu znajdą się miłośnicy twórczości Paoliniego gotowi sprawdzić swoją wiedzę? Pytania konkursowe będą dotyczyły książek: „Eragon”, „Najstarszy” i „Brisingr”.

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej biblioteki biblrac.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here