Filmowy Poranek w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj bilety [WIDEO]

Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig
Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig

„Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig” – to propozycja kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu na najbliższą niedzielę.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – „Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig” w niedzielę 13 maja o godz. 10.30. Kochana przez dzieci na całym świecie lokomotywa Tomek swoją stację ma w kinach Helios!

- reklama -

Tomek marzy o tym, aby wziąć udział w Wielkim Wyścigu i zmierzyć się najlepszymi. Duże lokomotywy śmieją się z niego i uważają, że jest zbyt wolny, za mały i niewystarczająco silny. Tomek postanawia udowodnić im, że się mylą. Niestrudzenie poprawia swój wygląd i parametry, ale uświadomienie sobie, że same zmiany zewnętrzne nie są wystarczające. Prawdziwa siła płynie bowiem z wyjątkowego charakteru i to ona może dać szansę Tomkowi na przystąpienie do Wielkiego Wyścigu.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy również wspaniałe upominki od Playmobil.

Szczegóły na helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/HeliosDlaDzieci.

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na seans. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jakiego koloru jest parowóz Tomek z serialu „Tomek i Przyjaciele”? Odpowiedzi należy wysłać do piątku 11 maja do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Tomek”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

filmowy poranek kino helios

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here