Jak być atrakcyjną mamą? Klub Rodzica zaprasza na spotkanie

0
Racibórz: Klub Rodzica zaprasza na kolejne spotkanie

Gościem majowego spotkania będzie Emilia Góźdź, która opowie o rozwoju kobiety i zmianach, jakie w niej nieustannie następują.

Jak zastąpić „muszę” słowem „chcę”? Jak zaakceptować wymykające się spod kontroli życie? Jak zaufać sobie i dziecku, wsłuchać się w potrzeby i odpowiedzieć na nie? Powołany przez bibliotekę na Ostrogu i Stowarzyszenie Spektrum Klub Rodzica zaprasza na kolejne spotkanie.

- reklama -

Gościem majowego spotkania będzie Emilia Góźdź – autorka książki „Atrakcyjna mama”, organizatorka Leśnego Kręgu dla Kobiet oraz Leśnej Wioski dla Rodzin, która opowie o rozwoju kobiety i zmianach, jakie w niej nieustannie następują. Dodatkowym akcentem będą zajęcia plastyczne dla dzieci związane z Dniem Matki.

Klub Rodzica to miejsce, w którym rodzice mogą porozmawiać o ważnych dla nich sprawach, poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć wsparcie i zrozumienie ze strony innych. Spotkania są okazją do dyskusji ze specjalistami z różnych dzień wspomagających wychowanie dziecka – autorami poradników, psychologami, terapeutami czy autorami książek dla dzieci.

Spotkanie Klubu Rodzica z kolejnym gościem, Emilią Góźdź, odbędzie się we wtorek 15 maja o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Spectrum (wejście od ul. Szkolnej 21).

Racibórz, Klub Rodzica: Spotkanie z Emilią Góźdź

publ. /k/
Fot. MiPBP w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here