Złodziejski duet wpadł w ręce policji podczas kolejnej, zuchwałej kradzieży

Jadący na służbę policjant wszedł na zakupy do sklepu. Kiedy stał w kolejce do kasy, zauważył mężczyznę i kobietę, którzy wybiegają ze skradzionymi produktami spożywczymi. Mundurowy natychmiast ruszył w ślad za nimi…

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, na ul. Jana Pawła II w Nędzy. Jadący na służbę mł. asp. Rafał Budnik stał już w kolejce do kasy w sklepie, gdy zauważył mężczyznę i młodą dziewczynę, którzy wybiegli za linię kas, nie płacąc za posiadany towar.

- reklama -

Policjant natychmiast zareagował i pobiegł w ślad za nimi, zatrzymując 29-letniego złodzieja. Jego młodszej towarzyszce udało się uciec i odjechać rowerem.

17-letnia złodziejka w rękach kuźniańskiej policji

Na pomoc mundurowemu przybył wezwany telefonicznie Komendant z kuźniańskiego komisariatu wraz z policjantką. To oni po krótkim pościgu zatrzymali 17-latkę i… tu nastąpił kolejny sukces policjantów, gdyż rower, którym poruszał się dziewczyna, okazał się być skradziony kilka minut wcześniej na terenie Kuźni Raciborskiej (przez poszkodowanego jednoślad został wyceniony na kwotę 850 zł).

Nędza: Policja odzyskała skradziony w Kuźni rower

Złodziejski duet był bardzo zdziwiony przebiegiem sytuacji i ich zatrzymaniem. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mundurowych, skradziony rower został odzyskany i przekazany właścicielowi.

Złodziejskiej parze grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

publ. /k/
Fot. KPP Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here