Miej wpływ na na swoje otoczenie! Weź udział w konsultacjach społecznych

0
Konsultacje społeczne dot. budżetu obywatelskiego Racibórz

CRIS zaprasza na raciborskie spotkanie konsultacyjne. Zarejestruj się i porozmawiaj o wypracowaniu systemu dla wojewódzkiego budżetu partycypacyjnego. Miej wpływ na lokalna społeczność.

Budżet obywatelski to sposób na podział wspólnych pieniędzy zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Można je przeznaczyć na realizację potrzebnych i ciekawych pomysłów, które są wybierane w wyniku głosowania. Te procesy obserwujemy w naszym mieście. A co, gdyby taki budżet objął swoim zasięgiem całe województwo? O tym właśnie będzie można podyskutować.

- reklama -

Spotkanie w Raciborzu jest jednym z 30, w trakcie których uczestnicy wymienią opinie na temat budżetu partycypacyjnego dla całego województwa. A CRIS skonsultuje z Wami pomysły wszędzie – w dużych, średnich i małych miastach, na terenie gmin miejsko-wiejskich i wiejskich, w obrębie powiatów grodzkich i miast na prawach powiatu. CRIS opowie o tym, jakie zagadnienia są kluczowe dla wypracowania mechanizmu wojewódzkiego, zapyta Was o opinię, a wnioski zapisze, przeanalizujemy i – być może – Wasze postulaty znajdą swoje odbicie w narzędziu, które wdroży Urząd Marszałkowski.

Szczegółówe informacje TUTAJ.

oprac./A/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here