Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców

1
Wracając ze służby zatrzymał pijaną

Dwóch pijanych prowadzących zatrzymano na raciborskich drogach w miniony weekend. Pomimo apelów policji jak i powszechnie promowanej kampanii społecznej, wielu kierowców wciąż wykazuje się zupełnym brakiem odpowiedzialności i wsiada za kierownicę w stanie nietrzeźwości.

W miniony weekend raciborscy stróże prawa w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili 2 nietrzeźwych kierujących. Rekordzista to 19 – latek, który został zatrzymany przez mundurowych z drogówki w godzinach nocnych 19 sierpnia br. w Raciborzu na ulicy Rybnickiej jak kierował samochodem BMW. Po przebadaniu mężczyzna w organizmie miał ponad promil alkoholu.

- reklama -

W związku z powyższym Policja ponownie APELUJE do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to by pamiętać , że po wypiciu alkoholu nie należy prowadzić żadnego pojazdu samochodu, roweru, motocykla! Pamiętajmy, że kierowanie wszelkimi pojazdami na „podwójnym gazie” jest zabronione nie tylko przepisami prawa ale także zagraża życiu i zdrowiu kierującego ale także stwarza zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Brak rozsądku i wyobraźni wśród kierowców był już wiele razy przyczyną tragedii, dlatego pamiętajmy i myślmy o konsekwencjach przed, a nie po fakcie.

oprac./A/

fot. ŚląskaPolicja.pl

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here