Rodzinny Piknik Sportowo-Rekreacyjny w SPEKTRUM [ZDJĘCIA]

piknik rodzinny spektrum

Podczas kolejnego pikniku rodzinnego SPEKTRUM pogoda i humory dopisały, a uczestnicy bawili się świetnie. Była to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, aktywności fizycznej  i wspólnej zabawy.

W sobotę 8 września w siedzibie SPEKTRUM odbył się „Rodzinny Piknik Sportowo-Rekreacyjny” zorganizowany w ramach projektu „Przez sport do samodzielności”, w ramach dotacji przyznanej przez Prezydenta Miasta Racibórz. W wydarzeniu  wzięli udział podopieczni, członkowie, wolontariusze oraz goście i sympatycy Stowarzyszenia.
Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, m.in. rzut do celu czy wyścig w workach. Pieczę nad konkurencjami powziął pan Radek Sochacki wraz z chłopakami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kuźni Raciborskiej.

- reklama -

Był też dmuchany zamek, który udostępnił Tomasz Kuryłowicz wraz z wolontariuszami ze Stowarzyszenie Artystyczno- Społeczne „Pracownia Przyszłości”. Skoki w w zamku i turlanie w piłeczkach cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podobnie było też z malowaniem kolorowych wzorów na twarzach uczestników, które wykonywała pani Justyna z Happy Time. Pobyt na pikniku uatrakcyjniała muzyka płynąca z ” kącika muzycznego” w wykonaniu Tomka i Dawida. A o to by nikt nie był głodny zadbał Wacław Gołąb – „Kuchnia polowa MIŚ”, częstując przepyszną grochówką i kiełbaską. Ponadto  mnóstwo mnóstwo pyszności przygotowanych przez niezastąpione Mamy podopiecznych. Podczas pikniku rozdano również nagrody. Za aktywność ruchową młodzi uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem z medalem oraz małym upominkiem, które wręczyli pan Robert Myśliwy i pan Marek Kurpis, którzy gościli na Pikniku.

oprac./A/

fot. Zuza Sczyrba

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here