Ludmiła Nowacka – gospodarność, ludzie, przyszłość

Ludmiła Nowacka

Gospodarność, ludzie, przyszłość – to hasło Ludmiły Nowackiej, która w swoim programie przewiduje zmiany dotyczące takich sfer życia jak gospodarka, rodzina, oświata i samorząd, ekologia czy sport i kultura. 

W kampanii wyborczej należy dopasować program do czasu, w którym będzie on realizowany. Trzeba odróżnić zadania od idei, którą chcę wpisać w naszą przestrzeń i przygotować do realizacji. To działania społeczne, ale też konkretne projekty infrastrukturalne, które przez pięć kolejnych lat należy poddać Państwa konsultacji i zrealizować.

- reklama -

Ludmiła Nowacka

Kolejne pięć lat to czas na: darmową komunikację, budowę kolejnych mieszkań komunalnych w ramach Towarzystwa Budownictwa Społecznego, konkretne wsparcie dla wspólnot mieszkaniowych przy zagospodarowaniu podwórek na place zabaw, skwery i parkingi, wytyczenie kolejnych terenów inwestycyjnych, aktywne pozyskiwanie inwestorów, walkę ze smogiem (miejskie programy dopłat do modernizacji źródeł ciepła), termy, rozbudowę kompleksu OSiR na Ostrogu o nowe zadaszone lodowisko, część SPA na H2Ostróg, 50-metrową pływalnię z podgrzewaną wodą na campingu pod Oborą, zagospodarowanie otoczenia stadionu, w tym budowę extreme parku za kortami, nowy balon dla tenisistów, zwiększenie nakładów na sport dzieci i młodzieży, zwiększenie atrakcyjność bulwarów, modernizacja dróg i chodników, wydłużenie ścieżek rowerowych, modernizacja taboru autobusów, odnowienie formuły Dni Raciborza i imprez miejskich. To wiele zadań, na które dziś stać Racibórz.

Materiał sfinansowano ze środków KW ŁĄCZY NAS RACIBÓRZ

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Wybieram Panią Ludmiłę na Prezydenta ponieważ ma rzetelny plan rozwoju miasta, poprawy życia mieszkańców i jest osobą kompetentną. Głosuje także na KWW „Łączy nas Racibórz” na ludzi chętnych zmian w mieście. Popieramy wygrywamy zmieniamy na lepsze.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here