Ludmiła Nowacka – gospodarność, ludzie, przyszłość

4
Ludmiła Nowacka

Gospodarność, ludzie, przyszłość – to hasło Ludmiły Nowackiej, która w swoim programie przewiduje zmiany dotyczące takich sfer życia jak gospodarka, rodzina, oświata i samorząd, ekologia czy sport i kultura. 

W kampanii wyborczej należy dopasować program do czasu, w którym będzie on realizowany. Trzeba odróżnić zadania od idei, którą chcę wpisać w naszą przestrzeń i przygotować do realizacji. To działania społeczne, ale też konkretne projekty infrastrukturalne, które przez pięć kolejnych lat należy poddać Państwa konsultacji i zrealizować.

- reklama -

Ludmiła Nowacka

Kolejne pięć lat to czas na: darmową komunikację, budowę kolejnych mieszkań komunalnych w ramach Towarzystwa Budownictwa Społecznego, konkretne wsparcie dla wspólnot mieszkaniowych przy zagospodarowaniu podwórek na place zabaw, skwery i parkingi, wytyczenie kolejnych terenów inwestycyjnych, aktywne pozyskiwanie inwestorów, walkę ze smogiem (miejskie programy dopłat do modernizacji źródeł ciepła), termy, rozbudowę kompleksu OSiR na Ostrogu o nowe zadaszone lodowisko, część SPA na H2Ostróg, 50-metrową pływalnię z podgrzewaną wodą na campingu pod Oborą, zagospodarowanie otoczenia stadionu, w tym budowę extreme parku za kortami, nowy balon dla tenisistów, zwiększenie nakładów na sport dzieci i młodzieży, zwiększenie atrakcyjność bulwarów, modernizacja dróg i chodników, wydłużenie ścieżek rowerowych, modernizacja taboru autobusów, odnowienie formuły Dni Raciborza i imprez miejskich. To wiele zadań, na które dziś stać Racibórz.

Materiał sfinansowano ze środków KW ŁĄCZY NAS RACIBÓRZ

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

 1. Wyborca

  Wybieram na Prezydenta Raciborza Ludmiłę Nowacką i Moje środowisko Też stawia na p.Ludmiłę Nowacką,brawo!!!

 2. DoWyborca

  Wyborco, ty i twoje środowisko to na szczęście margines.

 3. Wyborca

  Mój margines to 100osób ,a ty jesteś marginesem wyliczeń DoWyborca!

 4. Wyborca

  Wybieram Panią Ludmiłę na Prezydenta ponieważ ma rzetelny plan rozwoju miasta, poprawy życia mieszkańców i jest osobą kompetentną. Głosuje także na KWW „Łączy nas Racibórz” na ludzi chętnych zmian w mieście. Popieramy wygrywamy zmieniamy na lepsze.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here