Wygraj wejściówkę na koncert Anny Marii Jopek & Kroke w WCK

0
Anna Maria Jopek koncert Wodzisław Śląski

Do wygrania jedna wejściówka dla dwóch osób na piątkowy (30.11.2018) koncert Anny Marii Jopek & Kroke w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Anna Maria Jopek i Kroke

- reklama -

To będzie spotkanie dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień – wyjątkowa, eklektyczna muzyczna uczta. Ci szczególni twórcy oczarują publiczność niespotykaną magią artystycznej fuzji. Subtelna, przenikająca barwa głosu Anny Marii Jopek, autorska muzyka Kroke, przywołująca wpływy wielu kultur, odwołująca się do tradycji, balansująca na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej a nawet elektronicznej są gwarancją wielu artystycznych doznań. Ta muzyczna propozycja sprawi, że słuchacze zanurzą się w przestrzeń mieniącą się tysiącami barw. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy naszych czasów – męski i żeński, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki.- Będzie to wydarzenie z najwyższej półki muzycznej, na które serdecznie zapraszam – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert Anny Marii Jopek & Kroke 30 listopada (piątek) o godz. 19:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Konkurs na łamach portalu Facebook

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwa proste kroki:
1. Polub naszą stronę na facebooku ( tutaj )
2. Pod konkursowym postem ( tutaj ) odpowiedz w komentarzu na pytanie: Kogo i dlaczego zabrałbyś/ zabrałabyś ze sobą na piątkowy koncert?

Konkurs potrwa do 29 listopada do 12:00. O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmową wejściówkę na kabaret, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 29 listopada (czwartek) po godz. 12:00.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

/kc/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here