Jubileusze pożycia małżeńskiego w gminie Kornowac [ZDJĘCIA]

0
Jubileusze pożycia małżeńskiego w gminie Kornowac

W Domu Kultury w Łańcach świętowały pary obchodzące 50., 55. i 60. rocznicę ślubu.

29 listopada w Domu Kultury w Łańcach odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu pożycia małżeńskiego. Zaproszono na nią pary obchodzące 50. rocznicę ślubu – złote gody: Marię i Alfreda Krasek z Kornowaca, Dorotę i Eugeniusza Skoroszewskich z Kornowaca, Pelagię i Edmunda Musiolik z Rzuchowa, Dorotę i Jerzego Krasek z Rzuchowa, Anielę i Leona Widenka z Kornowaca, Anielę i Eugeniusza Czekała z Kornowaca, Felicję i Eugeniusza Sładek z Łańc, Helenę i Józefa Zajonc z Pogrzebienia, Bronisławę i Wiktora Knura z Łańc, Felicję i Jana Duda z Pogrzebienia, Annę i Franciszka Miechówka z Pogrzebienia, Mariannę i Mieczysława Brachman, Krystynę i Jerzego Twardzik z Rzuchowa, Bronisławę i Stefana Trybisz z Kobyli oraz Marię i Henryka Glenc z Pogrzebienia. Jubilatom wręczone zostały „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, a także listy gratulacyjne od Wójta Gminy Kornowac.

- reklama -

W uroczystości wzięły udział też pary obchodzące 55–lecie pożycia małżeńskiego, czyli szmaragdowe gody: Weronika i Henryk Komor z Kobyli, Jadwiga i Rudolf Glenc z Pogrzebienia, Adolf Swider z Kornowaca, Łucja i Alfons z Kobyli, Weronika i Leon Kubica z Kobyli, Hildegarda i Helmut z Kobyli, Helena i Jan Lepiarczyk z Kobyli, Margot i Michał Łaski z Pogrzebienia, Anna i Herman Zając z Pogrzebienia, Krystyna i Marceli Kapuścik z Pogrzebienia, Regina i Wendelin Krasek z Rzuchowa.

Ponadto 60–lecie pożycia małżeńskiego – diamentowe gody – obchodziły dwie pary: Ruta i Zygfryd Bortliczek z Rzuchowa oraz Amalia i Józef Mandera z Łańc.

Dla jubilatów wystąpiły przedszkolaki z Łańc, Emilia Franica – uczennica z Pogrzebienia oraz Zespół ŁAN.

fot. UG Kornowac
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here