Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem za darmo na Stadionie Śląskim

Największa impreza sylwestrowa odbędzie się na legendarnym Stadionie Śląskim. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. „Zapraszam wszystkich mieszkańców naszego regionu, ale też z innych części kraju. To będzie niezapomniana noc. To będzie energetyczne przeżycie, które pozwoli nam wszystkim wejść w 2019 rok z pozytywną energią” – zachęca marszałek Jakub Chełstowski.

Wszystkie osoby wybierające się na Stadion Śląski zachęcamy do skorzystania z komunikacji publicznej, która kursować będzie ze zwiększoną częstotliwością. Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe. Bilet parkingowy można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie www.ticketmaster.pl do dnia 31 grudnia do godz. 16.00 w cenie 20 zł. Po zakupie bilet należy wydrukować i kierować się do Strefy Parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie. Jeżeli w przedsprzedaży internetowej nie zostaną wykupione wszystkie miejsca parkingowe, będzie możliwość ich zakupienia na miejscu, w dniu imprezy, w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie 30 zł. Liczba miejsc parkingowych na terenie Parku jest ograniczona.

- reklama -

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 są Telewizja Polsat, Miasto Katowice i Województwo Śląskie, a organizatorami imprezy są Stadion Śląski i firma Music Company. Patronami medialnymi są Fakt i Radio Eska.

Sylwestrowa Moc Przebojów ruszy o godzinie 20.00. Bramy zostaną otwarte już o godzinie 18.30.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz pod linkiem: http://sylwestrowamocprzebojow.pl

/śląskie.pl, oprac. eu/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here